Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą z branży co-packing. Głównym obszarem naszej działalności jest pakowanie i przepakowywanie różnych produktów – kosmetyków, towarów FMCG, odzieży, wyrobów skórzanych, suplementów diety, niektórych produktów spożywczych i wielu innych.

Specjalizujemy się w pracach manualnych, a w szczególności w pakowaniu zestawów promocyjnych dla firm, sklepów i sieci handlowych przeznaczonych na akcje promocyjne, święta lub inne promocje sezonowe, imprezy sportowe i kulturalne. Oferujemy również usługi pakowania w oparciu o nowoczesny sprzęt i maszyny pakujące.

Kolejnym obszarem naszej działalności jest usługowa produkcja kalendarzy adwentowych lub innych produktów sezonowych pod własną marką klienta.

Wykonujemy nawet bardzo skomplikowane prace dedykowane, doradzamy naszym klientom, biorąc udział zarówno w procesie rozwoju produktu, jak i w projektowaniu opakowań.

Realizujemy zamówienia od bardzo krótkich serii do kilkudziesięciu, a nawet do kilkuset tysięcy sztuk.

Zwracamy szczególną uwagę na jakość, dlatego dzięki kontroli jakości eliminujemy wszelkie ryzyka w procesie produkcyjnym i stale podnosimy kwalifikacje naszych pracowników.

Naszym celem jest osiągnięcie doskonałości, cokolwiek zatem robimy, robimy z pasją i zaangażowaniem.

Zapraszamy do współpracy z rzetelną i otwartą na nowe wyzwania firmą.

Wojciech Wengrzyk
Prezes Zarządu

Perfection is our goal